Prefabrik

Yuvam Prefabrik, modüler yapı üretiminde bir çok model ve seçenek ile sizlere prefabrik ev, ofis, şantiye binası, sosyal tesis binaları, okul gibi ürünlerini sizler için imal etmektedir. Prefabrik evlerimiz Türkiye'ye yayılmıştır ve konut, sosyal konut, turizm köyü, dağ evi, villa, kır evi, bungalov ve konut olarak kullanılmaktadır. Yuvam Prefabrik, değerli müşterilerine çok sayıda prefabrik tek, çift katlı ve villa tipi evler sunmaktadır.

Uzmanlarımız sizin için tüm detayları değerlendirdiler. Prefabrik eviniz tüm elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, banyo ve wc malzemeleri, boyası, kapısı ve pencerelerle birlikte gelmektedir. Prefabrik evlerin ana avantajları; özel imalat, modern yapılar ve tasarımlar, uzun ömür, kaliteli malzemeler, yüksek enerji verimliliği ve uygun maliyetlidir.

Yuvam Prefabrik firmamızın web sitesini ziyaret ederek tüm ürün çeşitlerimizi inceleyebilir ve yaptığımız projeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.yuvamprefabrik.com.tr

TEK KATLI PREFABRİK EV

Bir katlı prefabrik ev planlarından oluşan geniş seçeneklerimizin her biri zevkinize ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Uzman mühendislerimiz, hayallerinizdeki özel modüler ev planını tasarlamanıza ve inşa etmenize yardımcı olacaktır. Yuvam prefabrik evlerde en son teknoloji, kaliteli bileşenler ve ekonomik fiyatlar bulunur. Prefabrik evlerimiz, her zevke ve her bütçeye uygun bir tarza, boyuta ve seçeneklere göre değişmektedir. Yuvam modüler evler, sıkı bir kalite kontrolü altında kontrollü bir fabrika ortamında inşa edilir, daha sonra profesyonel ekiplerimiz tarafından kalıcı temellere monte edildikleri sahaya taşınır.

Hayalinizdeki evi bugün sipariş edin ve prefabrik evlerin avantajlarından yararlanın.


İKİ KATLI PREFABRİK EV

Dubleks prefabrik evlerimiz, modern çizgileri yansıtan ve geniş iç mekanları ile konfor sunan göz alıcı tasarıma sahiptir. Yuvam prefabrik iki katlı modüler evler, farklı müşterilerin zevkine ve yaşam tarzlarına uygun çok çeşitli planlar ve tasarımlar içeriyor. Fabrikada tasarlanan modüler evler, farklı iklim koşullarına yanıt veren güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor. Sürdürülebilir prefabrik modüler evlerimiz ve villalarımız, kentsel evler, şehir içi, plaj evleri ve kırsal evler olarak dünya çapında tercih edilmektedir.

Yuvam prefabrik villalar şık çağdaş mimariyi, geniş iç mekanları ve ekonomik fiyatları bir araya getiriyor.PREFABRİK ŞANTİYE BİNALARI

Zorlu çalışma koşullarının olduğu şantiyeler için özel konforlu ofisler ve dinlenme alanları sunan prefabrik işçi binaları üretiyoruz. Her bina yüksek güvenli bir yapıya sahiptir ve kısa sürede hızlı üretim, kullanıma hazır hızlı kurulum ve ekonomik fiyatlar gibi benzersiz özellikleriyle farklılaşmıştır.

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen prefabrik şantiye çözümlerimiz; yönetim ve teknik ofisler, yatakhaneler, yemekhaneler, mutfak, laboratuar, çamaşırhane, rekreasyon alanı, revir ve tıbbi üniteler, ibadethaneler, kantin ve kafeler, tuvalet ve duş gibi binaları içermektedir. birimleri. Uzman ekiplerimiz Türkiye'de ve Dünya ülkelerinde projeler yürütmektedir.PREFABRİK OFİSLER

Uzun ömürlü modüler prefabrik ofis binaları, hızlı üretim ve kurulum ve ekonomik fiyat avantajları özelliklerinden yararlanır. Portatif ofis binalarımızın olağanüstü estetik tasarımı ergonomik ve konforlu mekanlar sunmak için özenle hazırlanmıştır.

Ürünlerimiz arasında iş binaları, satış showroomları, kamu ve belediye binaları, yönetim merkezleri, temsilcilikler ve daha birçok bina modeli bulunabilir.PREFABRİK SOSYAL TESİSLER

Prefabrik sosyal tesislerimiz, estetik tasarımları, hızlı montajları, uzun ömürlü yapı modelleri ve ekonomik fiyatları ile restoran ve spor tesisleri gibi farklı ihtiyaçlara yönelik çözümlerdir. Klasik ve aynı zamanda modern tarzda tasarlanan sökülmüş binalarımızla sosyal binada konfor sunan ferahlatıcı alanlar bulacaksınız.

Modüler yapılarımız kullanıma hazır bir kurulumla teslim edilir, eğlence tesisleri, turizm ve spor kompleksi yapıları, konferans ve toplantı odaları, kafeler ve kantinler, ibadethaneler, WC'ler ve duş üniteleri vardır.PREFABRİK HASTANE

Ergonomik alan tasarımı ve hijyen yapılarının yanı sıra, prefabrik modüler hastaneler yoğun kullanım göz önünde bulundurularak yüksek bina güvenliği ile üretilmektedir. Modüler yapılarımız, demonte edilebilir yüksek teknoloji hızlı üretim sistemi, kısa sürede montaj ve ekonomik fiyat avantajları sayesinde geleneksel yapılara önemli bir alternatif sunmaktadır.

Sağlık binalarımız uluslararası standartlara uygun olarak üretilir ve yönetim ofisleri, laboratuvarlar, doktor ve hasta odaları, poliklinikler, ameliyathaneler, wc ve duş üniteleri gibi bölümlere sahip olabilir.PREFABRİK OKUL

Yuvam Prefabrik, kamu kurumlarına ve eğitim bakanlıklarına prefabrik okullar sağlayan en büyük markalardan biridir. Yuvam Prefabrik, İlkokul, Lise, Yüksek Okullar, Üniversiteler, Özel okullar, devlet okulları, modern sınıflar ve diğer kompleksler ve okul binaları dahil olmak üzere güvenilir eğitim prefabrik çözümler sunmaktadır. Yüksek yalıtımlı, ergonomik planlı ve modüler taşınabilir yapıya sahip güvenli prefabrik okul ve sınıf projeleri üretiyoruz.

Prefabrik okul modellerimiz ve ekonomik fiyatlarımız hakkında bilgi almak için deneyimli satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yuvam Prefabrik okulların avantajları:


  • Kolay yükleme ve zamanında teslimat
  • Özel derslik tasarımları
  • Kalite kontrol sistemi ile yüksek teknoloji üretimi
  • Kaynakların daha verimli kullanımıYuvam Prefabrik ayrıca gereksinimlerinize bağlı olarak özel okul projeleri de oluşturabilir, lütfen planlarınızı ve şartname belgelerini bize gönderin.