Konteyner Kiralama

Konteyner kiralama hizmeti almak istediğinizde Yuvam Konteyner büyük miktarda kiralık konteyner stoğu ile Türkiye'nin her yerine sıfır ve 2. el ürünlerini kiralamaktadır. Konteyner kiralayarak kısa süreli ihtiyaçlarınızda küçük ücretlerle hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle 1-6 ay arası bir sürecek bir işlerinizde kiralama hizmeti ile kısa vadede oldukça kazan sağlamaktasınız. Çünkü kira ücretini aylık olarak ödersiniz, böylece taksitle hizmet satın almış olursunuz.

Konteynerler işimizde, evimizde, sosyal tesis alanlarında ve daha bir çok noktada fazlasıyla kullanım amacına göre kullanabildiğiniz modüler yapılardır. Günden güne teknolojisini artıran ve farklı sunumlarla beraber insanlara değişik imkânlar tanıyan kiralık konteyner, tüm ihtiyaçları karşılayacak donanıma sahip. Farklı ölçü ve ebatlardaki konteyner yapılarının, kiralık olan bu konteynerler olarak sunulması gerçekten çok önemli bir hizmet. Geçici olarak kullanacağınız durumlarda, satın almak yerine kiralık seçeneklerini mutlaka tercih etmelisiniz. Her türlü ölçüde ve değişik ebatlarda farklı malzemelerden yapılmış konteynerler, sektörün çok özel sunumlar arasında yer alıyor. Gerek taşımacılık sektöründe gerekse de geçici olarak şantiye işletmelerinde kullanılacak kiralık konteyner, bu sektörün gelişimini ve insanlara olan doğru katkısını gözler önüne seriyor.

Yaşam konteyneri yada yük konteyneri olarak 2 türde konteyner kiralama hizmeti vermekteyiz. Aradığınız konteyner türü, adeti ve kiralama süresi ne olursa olsun bizi aramaktan çekinmeyiniz. İletişim bilgilerimizden arayarak yada info@yuvamkonteyner.com.tr adresimize eposta göndererek kiralama hakkında bilgi alabilir yada konteyner kiralayabilirsiniz. Türkiye'nin her şehrine, her noktasına kiralık konteyner hizmeti vermekteyiz.

YAŞAM KONTEYNERİ KİRALAMA

En çok tercih edilen ebatlardan 3x5m, 3x6m, 3x7m, 3x8m yada farklı ebatta, tek odalı, iki odalı, wc, duş ve mutfaklı bir standart yada sandiviç panel konteyner de kiralayabilirsiniz yada özel dış duvar kaplamalı, şık tasarımlı ofis konteyneride kiralayabilirsiniz. Hatta özellikle şantiye gibi ortamlarda en çok ihtiyaç olan yatakhane, wc, duş konteynerlerini de kiralayarak bir kaç ay sürecek inşaat işlerinizde bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.
kiralık ikinci el konteyner


YÜK KONTEYNERİ KİRALAMA

Yük konteyneri ticaret ağımızın en önemli bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Ürünlerimizin taşınmasında en güvenli ve kullanımı kolay yapılardır. En fazla kiralamakta tercih edilen 20 DC, 40 HC ve 40 RS (soğutucu klimalı) 2. el yük konteynerleridir. Bu konteynerleri 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık gibi çeşitli sürelerde kiraya vermekteyiz. 2. el yük konteyner 10 yılı geçkin sürelerde kullandığımız için içlerini ve dışlarını temizlemek için boya ve paslanan yerlerini değiştirmek şartıyla her türlü bakımlarını yapmaktayız. Şu anda yurdumuzda yük konteynerleri çok faal bir şekilde uluslararası ve yurtiçinde hızlı bir trafik içindedir. Yuvam Konteyner olarak da amacımız müşterilerimize iyi yük konteyner kiralama hizmetini sunmaktır.KONTEYNER SATIN ALMA

Eğer kiralamak sizin için bir çözüm değilse, satın alma fiyatlarını ve şartlarınıda düşünmenizi öneririz. Sıfır yada 2.el yaşam ve yük konteyneri satın almak için bizimle iletişime geçiniz yada sıfır konteyner ve 2. el konteyner web sitelerimizi inceleyiniz.