Atık Konteyner

Kimyasal, tehlikeli, tıbbi, evsel atık gibi atıklar çevreye ve insan sağlığına ciddi tehdit oluşturmaktadırlar. Endüstrinin büyümesi ile üretimde kullanılan kimyasallar ve tıbbi ürünlerin kullanımı ciddi oranda artış gösterdi. Her alanda kullanılan bu ürünlerin kullanım sonrası ortaya çıkan atıkları gelişi güzel muhafaza etmek oldukça tehlikelidir. Özellikle yanıcı ve patlayıcı özellik taşıyan bir çok atık aynı zamanda iş ortamınızda da sizlere ekonomik tehdit oluşturmakta. Olası bir yangında bulunduğu alana ciddi sağlık ve ekonomik zararlar vermektedir. Yasalarımız çerçevesinde üretim sonrası ortaya çıkan atıkların güvenli konteyner depolama alanlarında muhafaza edilmesi gerekmektedir. 5 Temmuz 2008 resmi gazetede yayınlanan belgeyi inceleyin, Başbakanlık atık maddeler yönetmeliği genelgesi.

Atık Konteynerler bir çok ürün türüne özel olarak Yuvam Konteyner tarafından üretilmektedir. Türkiye'nin en büyük atık konteyner üreticisi olarak aradığınız tüm özelliklerde ve firmamıza özel geliştirdiğimiz teknolojilerimizle üretim yapmaktayız. Tehlikeli maddeler içeren yanıcı, patlayıcı atıklar için geliştirdiğimiz full koruma sistemli tehlikeli atık konteyneri. Kimyasal atıklar için geliştirdiğimiz otomatik yangın söndürme ve koruma sistemli, hava silkülasyonunu ayarlayarak yangını boyan kimyasal atık konteyneri. İnsan sağlığını ciddi oranda tehdit edebilen tıbbi atıkların depolanacağı soğuk odalı, sızdırmaz zeminli tıbbi atık konteyneri. Evsel atıkların depolanacağı, sızdırmaz zeminli, atık havuzlu evsel atık konteyneri. Akü ve pil gibi normal atıklar arasında barındırılmayacak kadar aşındırıcı ve zehirli metaller barındıran enerji depolama aygılarına özel akü pil atık konteyneri. Yada ambalaj, atık yağ, gaz tüpleri gibi bir çok türde ürünün güvenli alanlarda depolanmasına özel atık konteyner ürünlerinin imalatı yıllardır başarımızı kanıtlayarak imal etmekteyiz.

Turkcell, Aksa Jeneratör, ABB Kimya, Bezmiâlem Hastanesi, Enerjisa gibi bir çok firmanın tercih ettiği Yuvam atık konteyner ürünlerinden sizlerde satın almak için bizimle iletişime geçiniz. Teknik şartnamenize ve yasal şartnameye uygun olarak üretimi sağlayalım.

YUVAM ATIK KONTEYNER ÜRÜNLERİKONTAMİNE ATIK İNCELEME VİDEOSU:

Bir çok firmanın ihtiyacını karşılayan 3 oda fonksiyonlu kontamine atık konteyner ürünümüzü aşağıdaki videomuzdan inceleyebilirsiniz. Soğuk oda özellikli Tıbbi atık odası, evsel atık odası ve sızdırmaz tava özellikli tehlikeli kimyasal atık deposu ile 3 farklı özellikte odaya sahip atık konteyner modelimizdir. 3x6m ebatı ile genel ihtiyacınıza çözüm olmaktadır.