Demonte Konteyner

Yuvam Konteyner Türkiye'nin önde gelen kaliteli demonte konteyner imalat şirketlerindendir. Güçlü üretim altyapısı ve kalitesi ile konteyner ihtiyaçlarınızda sizlerin ilk tercihlerinden olacaktır.

240x600 cm (2,4x6m - 20 ft) Demonte Konteyner

240×600 cm kolay kurulum ve dünyanın her yerine taşıyabileceğiniz 5 cm sandwich panel duvarlı 14.4 m2 alana sahip Yuvam Demonte Konteyner. Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine kolayca taşıyıp, 30 dakikada kurabilirsiniz. 1 tıra 8 adet Yuvam Demonte Konteyner sığabilmektedir.

Demonte konteynerler özel paketleme sistemi sayesinde taşıma esnasında sizlere büyük kolaylıklar sağlar. Standart konteynerler, özellikle karaloyu ve gemiş taşımacılığında taşınması zor ve maliyetli olmaktadır. Çünkü bir tır üzerine en fazla 2 adet 240×600 cm standart konteyner sığdırabilirsiniz. Ama demonte konteyner olarak tam 8 adet konteyner açık yada kapalı tır kasasında taşınabilmektedir. Ayrıca 40 ft High Cube yük konteynerleri içerisinde de 8 adet 240×600 cm yük konteyner taşınabilmekte. Böylece gemi yada tren yolu ile Yuvam Demonte konteynerlerini dünyanın istediğiniz yerine yasal taşıma sorunlarına takılmadan taşıyabilmektesiniz.300x700 cm (3x7m 23 ft) Demonte Konteyner

3x7 metre ebatında demonte konteyner dünyada sadece Türkiye'de imal edilmektedir. 240x600 cm demonte konteynere göre tam bir gerçek kullanım alanı sunar. Diğeri gibi sıkışmaz ve ferahça içerisinde çalışıbilir yada kalabilirsiniz. 300x700 cm demonte konteynerlerde içerisine 2 adet büyük çalışma masası (isteğe göre 3 çalışma masası) sığmaktadır ve çalışma masası önünde misafirlerinizi ağırlmayabileceğiniz genişlikte alan bile kalmaktadır. Ayrıca kenarlarda evrak dolaplarınızıda rahatlıkla 3x7m demonte konteyner içerisine sığdırabilmektesiniz. Yani kısacası 3x7m Yuvam Demonte Konteyner kullanım ferahlığı bakımından en ideal olan demonte konteynerdir. Fakat 3x7m genişliğinde bir konteyner uluslararası karayolu, tren yolu ve denizyolu taşıma standartlarına uymamaktadır. Yuvam Konteyner 3x7m konteyneri sizler için demonte hale getirdi ve böylece 45 ft High Cube yük konteyneri ile dünyanın her yerine 1 tır ile 8 adet yük konteyneri taşıyabilmektesiniz. Açık kasa tırlarda ise şase uzatmalı özelliğine sahip Low-Bed tır kasalarında 8 adet 3x7m Yuvam Demonte konteyneri kolaylıkla taşıma yapabilmektesiniz.

Yuvam Demonte konteynerleri rakiplerinden ayıran en büyük özelliği kalitesi ve 30 dakikada 2 kişilik acemi bir ekip ile kurulabilmesi. Hatta usta kişiler tarafından 20 dakika da kurup hazır hale getirilebilir. Yuvam Demonte konteynerler sağlam malzeme yapısı sayesinde 3 kat yüksekliğinde üst üstde dizilerek büyük yaşam binaları oluşturmaya izin vermektedirler.

GENEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ


 • Tüm duvarları Türk Malı yüksek kalite sandwich paneldir.
 • Duvar panellerin kalınlığı 5 cm (2 inch)’dir.
 • Zemin panelleri Türk Malı A kalite 14 mm kalınlığında betopan döşlelidir. Yanmaya karşı dirençlidir.
 • Zemin üstü Avrupa Malı A kalite mineflö kaplamadır. Çizilmeye ve yırtılmaya karşı dirençlidir.
 • Zemin komple birleştirilmiş parça olarak imal edilmektedir.
 • Zemin, tavan ve köşe direk sacı 2 mm kalınlığında özel büküm sacdan imal edilmiştir.
 • Tavan üstü paslanmaya yıllarca dayanıklı trapez sac ile kaplıdır.
 • Tavan içi PVC lambiri ile kapatılmıştır.
 • Tavan arası ısı yalıtımı taş yünü ile sağlanmaktadır.
 • Tavan tesisatı gizli biçimde hazır döşeli halde gelmektedir.
 • Köşe direkleri özel büküm vidalı sistem direklerdir. Kolayca söküp takabilirsiniz.
 • Köşe direklerinden hariç ön tarafta 2 adet ve arkada 1 adet destek direkleri ile Yuvam Demonte Konteynerlerimizden 3 kat yüksekliğinde binalar inşaa edebilirsiniz.
 • Tüm elektrik kablo hatta gizli olarak döşeli gelmektedir.
 • Aydınlatma, priz, sigorta kutusu  malzemeleri Türk Malı, kaliteli ürünlerden demonte konteyner paketinde yer almaktadır.
 • Ön tarafta 2 adet Türk Malı PVC pencereye sahiptir. İsteğinize göre daha fazla adette pencere ilave edebiliriz yada standart konumlarından farklı yerlere pencere yerleştirebiliriz.
 • Dış kapısı standart ebat fırın boyalı sac kapıdan oluşmaktadır. Kapı konumunu istediğiniz noktada olacak şekilde imal etmekteyiz.
 • Şase üstündeki kaldırma mapaları ile kurulum esnasında demonte konteynerinizi kolayca kurabilirsiniz ve kurulumdan sonra istediğiniz gibi vinç yardımı ile farklı yerlere taşıyabilirsiniz.
    Sağlamlığı sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz Yuvam Konteyner kalitesinde demonte konteynerler imal etmekteyiz.

İNCELEME VİDEOSU