Hakkımızda

Yuvam Konteyner 2007 yılında Kocaeli / Gebze Organize Bölgesi yanında siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Daha önce konteyner ve prefabrik sektöründe çalıştıkları firmalardaki deneyim, bilgi ve birikimleri firmamız çatısı altında toplayarak güçlü bir ekip oluşturup, bu gücü sizlerin hizmetine sunmaktadırlar. İhtiyacınıza en uygun Konteyner modelini sizin için belirler ve en kısa sürede sizlere teslim eder. Yıllık ortalama 7500 m² üretimi ve yıllık ortalama 12 Bin m² üretim kapasitesiyle Türkiye'nin sayılı konteyner firmaları arasındadır.Yuvam Konteyner olarak Konteyner ve Prefabrik dalında gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerimize en hızlı, kaliteli üstün hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm Yuvam Konteyner personeli; her biri alanında uzman ve ortalama 8 yıllık deneyimi olan personelden oluşmaktadır.

Türkiye'nin en büyük konteyner üreticilerinden birisi olmak firmamızın gurur kaynağıdır. ISO konteyner, ofis konteyner, kimyasal atık konteyner, konteyner ev, prefabrik ev, şantiye konteyner, metropol kontenyer ve daha bir çok ihtiyaca özel konteyner imalatı yapmaktayız. Standart dışı özel tasarım konteynerleri, ustalık imal etmekteyiz. Siz projenizi Yuvam Konteyner'e gönderin, sizin için ustalık ve estetikle imal etsin.

Yuvam Konteyner Tescilli Marka

Türkiye'nin sayılı konteyner üreticilerinden olan Yuvam Konteyner markası tescilli bir markadır.Firmamızın sahip olduğu uluslararası kalite belgelerini Kalite Belgelerimiz sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Yuvam Konteyner ve Yuvam Prefabriklerde kullandığı ürünlerin kalitesine önem göstermektedir. Ürünler piyasa ortalama düzeyi ve yer yer piyasa üstü kalitede ürünleri konteyner ve prefabrik yapılarda kullanmaktadır. Kullanılan ürünlerin büyük kısmı Türk Malı'dır.

Yuvam Yapı, modüler yapı sektöründe alışılagelmişin dışına çıkmayı hedeflemektedir. Daha çevreci, az enerji tüketen, modern ve daha kullanışlı yapıları sizlere sunmak için vizyonunu dahada geliştirerek 2014 yılında yeni projelere imza atarak başlamıştır.

Bu vizyon kapsamında ilk olarak hazır Konteyner yapılar üzerine hizmet verecek olan konteynercim.com, Avrupa ve dünya standartlarında hazır prefabrike yapılar üzerine hizmet verecek olan prefabrikev.eu ve A'dan Z'ye konteynerinizin tüm bakımını adresinizde yapacak olan alokonteynertamiri.com sitelerini yayına alarak başlamıştır. Bu hizmetlerden sizin ihtiyacınıza uygun hemen hemen her ürünü bulabileceksiniz.


Misyonumuz

Daima profesyonelliği hedefleyen Yuvam Konteyner alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve referansları ile kendini kanıtlayan şirketimiz daima büyümeyi amaç edinmiştir.

 YUVAM KONTEYNER YAPI HİZMETLERİ'nin Kalite Hedefi ve Politikası:
  •  Çağın beklentilerini karşılamak,
  •  Teknolojik imkanlardan en azamı ölçüde faydalanmak,
  •  Müşteri memnuniyetini gözetmek,
  •  Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat,
  •  Güvenilir ve köklü bir firma olmak.

ISO ve DİĞER ULUSLARASI KONTEYNER KALİTE BELGELERİMİZ:

NVA-QM-21030201 YUVAM KONTEYNER ISO 9001
NVA-CM-21030202 YUVAM KONTEYNER ISO 10002
NVA-HS-21030201 YUVAM KONTEYNER ISO 13027 HİJYEN VE SANİTASYON
NVA-EC-21030201 YUVAM KONTEYNER CE UYGUNLUK Atık Konteyner
NVA-EM-21030201 YUVAM KONTEYNER ISO 14001
NVA-OS-21030201 YUVAM KONTEYNER ISO 45001