Konteyner

Yuvam Konteyner, Türkiye'deki konteyner ve prefabrik ürünlerinin önde gelen üreticilerindendir. 2007'den beri birikmiş tecrübemiz ve her yıl yüzlerce konteynerin üretilmesiyle Yuvam uygun fiyatlı standart konteyner, özel demonte konteyner ve portatif kabinler tüm Türkiye'ye yayılmıştır. Modüler konteynerlerimizin üretiminde, konteyner yapısının farklı parçalarının birleştirilmesinde civata ve somun kullanan yeni, kesintisiz bir demonte teknoloji geliştirdik. Konteynerlerimiz, maksimum konfor, kullanım ve uzun ömür sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İşçilerin barınması, madencilik kampı konaklama yerleri, şantiye ofisleri, okullar, klinikler veya tuvaletler tesislerinden ne amaçla olursa olsun, Yuvam Konteyner çözümleri ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde yerine getirecektir.

2,4x6m SANDİVİÇ PANEL KONTEYNER
3x7m STANDART KONTEYNER
3x7m SANDİVİÇ PANEL KONTEYNER
KONTEYNER EV
Ofis Konteyner
OFİS KONTEYNER
Metropol ofis, showroom, büro konteyneri
METROPOL KONTEYNER
BÜFE KONTEYNER
Konteynerden imal edilen otomobil garajı
OTOMOBİL GARAJI
3 kata kadar yükselttiğimiz konteyner şantiye binaları
ŞANTİYE KONTEYNER
YATAKHANE KONTEYNER
YEMEKHANE KONTEYNER
WC & DUŞ KONTEYNER
Konteynerler maliyet düşük ve üretimi hızlı bir ürün olması sebebi ile tercih edilen ürünlerimizdir. Kaynaksız Yapı Teknolojisi ile imalatı gerçekleştirilen konteynerlerimizin konstrüksiyonunda, yüksek kalitede galvaniz yapı çeliği, dış yüzey kaplamasında, üzeri fırın boyalı galvaniz trapez sac kullanılmaktadır. Konteynerlerde galvanizleme işlemi çeliğin paslanmaması için önemli ve gereklidir. Bu sebeple galvanizli konteynerlerimiz de paslanma sorunu yaşanmamaktadır. Ayrıca konteynerler tüm hava koşullarına dayanımı yüksek ve uzun süreli kullanıma uygun hale getirmektedir. Birçok firmanın uygulamasında gördüğümüz birleşim yerlerinde yapılan kaynaklar konteynerlerde paslanmaya sebep olmaktadır.

Müşterilerimiz için ürettiğimiz konteynerleri tercih edilme nedenleri; depreme dayanıklı, üretiminin hızlı, kaliteli, sevkiyatı kolay, uzun ömürlü, ekonomik ve paslanma riski olamamasıdır. Üretimden montaja, farklarımızı ve üstün yanlarımızı profesyonel ve nihai tüketicilerimizle paylaşmaktayız ve müşterilerimize üstün üretim teknolojilerimizle konteyner üretimimize ve kaliteli hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.