Hakkımızda

2008 yılında siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Daha önce konteyner ve prefabrik sektöründe çalıştıkları firmalardaki deneyim, bilgi ve birikimleri firmamız çatısı altında toplayarak güçlü bir ekip oluşturup, bu gücü sizlerin hizmetine sunmaktadırlar.

Yuvam Konteyner olarak Konteyner ve Prefabrik dalında gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerimize en hızlı, kaliteli üstün hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm Yuvam Konteyner personeli; her biri alanında uzman ve ortalama 8 yıllık deneyimi olan personelden oluşmaktadır.

Türkiye'nin en büyük konteyner üreticilerinden birisi olmak firmamızın gurur kaynağıdır. ISO konteyner, ofis konteyner, kimyasal atık konteyner, konteyner ev, prefabrik ev, şantiye konteyner, metropol kontenyer ve daha bir çok ihtiyaca özel konteyner imalatı yapmaktayız. Standart dışı özel tasarım konteynerleri, ustalık imal etmekteyiz. Siz projenizi Yuvam Konteyner'e gönderin, sizin için ustalık ve estetikle imal etsin.

Misyonumuz

Daima profesyonelliği hedefleyen Yuvam Konteyner alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve referansları ile kendini kanıtlayan şirketimiz daima büyümeyi amaç edinmiştir.


 YUVAM KONTEYNER YAPI HİZMETLERİ'nin Kalite Hedefi ve Politikası:
  •  Çağın beklentilerini karşılamak,
  •  Teknolojik imkanlardan en azamı ölçüde faydalanmak,
  •  Müşteri memnuniyetini gözetmek,
  •  Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat,
  •  Güvenilir ve köklü bir firma olmak.