21 Haziran 2019 Cuma

Mescid Konteyner

Müslüman halka sahip ülkemizde ibadet etmek üzere özellikle yolculuk esnasında mescidlere ihtiyaç duymaktalar. Özellikle şehirler arası yollarda, benzinlik ve dinlenme tesislerinde namaz ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlar için ibadetini yapacağı küçük bir mescid çok büyük kolaylık olmaktadır. Konteynerden imal ettiğimiz mescidler ile aynı anda 20 kişinin ibadet edebileceği 3x7m ebatında mescid konteynerler büyük oranda ihtiyacınıza çözüm olacaktır.

Tasarım açısında mini bir camiyi andıran mescid konteyner ürünlerimizin yay biçimindeki pencere detayı ve isteğinize göre sadece mini bir minare ve kubbe ile müşterilerinizin yada ziyaretçilerinizin ibadet edeceği yeri kolaylıkla fark etmelerini sağlamaktadır. Kamyon, tır yada vinç ile kolaylıkla taşınabilen ve istenildiği zaman yeri değiştirilebilen mescit konteyner, tüm su ve elektrik tesisatını bünyesinde barındırmaktadır. Sizin yapmanız gereken sadece kullanmak istediğiniz yere koyup, dış su ve elektrik girişlerini taktırmaktatır. Yüksek ısı yalıtımına sahip mescit konteynerler aynı zamanda kendinden çatılı yapısı ile yağmur ve kar yağışlarında suyu kolaylıkla dışarı tahliye eder.Mescid konteyner ürünlerimiz ısı yalıtım kalitesi ile elektrikli ısıtıcılarla kolayca ısıtılabilir ve ısısını kolaylıkla koruyabilir. Balkonlu, minareli, kubbeli, wc, ve abdest alma bölmeli gibi isteğinize göre farklı detaylar eklemekteyiz. Kocaeli Gebze'deki fabrikamızda imal ettiğimiz mescit konteynerlerden satın almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mescid Konteyner Siparişi Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

Öncelikle ihtiyacınız olan mescid yapısını belirlemelisiniz. Günlük aynı anda kaç kişinin ibadet ettiğini belirlersiniz ve bu sayede hangi ölçülerde mescid konteyner imal edeceğimiz belli olur. Ardından sade yada kubbe ve minare gibi olmasını istediğiniz fonksiyonları belirlersiniz. Eğer abdest alma yeri hatta wc bölümü de mescid konteyner bünyesinde olmalımı buna karar vermelisiniz. Bay ve bayan hangileri oda bölmesine ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bunları bize söylerek size imal edeceğimiz mescidin fiyatını belirleriz. Farklı duvar kaplamaları ve renk seçeneklerinide sizlere sunarız.

Uygun gördüğünüz mescidi belirledikten sonra sözleşme imzalayarak ortalama 1 haftada mescid kontenyerinize sahip olursunuz.

Türkiye'nin her yerine mescid konteyner satışı gerçekleştirmekteyiz. Konteynerin nakliye ücretleri alıcı müşteriye aittir.

Bay ve Bayan Mescidi


Sadece bay yada bayan olarak ayrı ayrı imal ettiğimiz mescid konteynerlerin yanı sıra tek konteyner üzerinde 2 farklı bölme ile hem bay hem de bayan mescidini bir arada barındırmaktayız. Ters taraflarda olan girişleri sayesinde bir birlerinden uzakta olmaktadırlar.