2 Ocak 2018 Salı

Açılır, Taşınabilir Kafe Konteyner İmalatı

 


12x2,4m2 fuar, plaj, konser alanı, etkinlik taşınabilir, otomatik açılır cafe konteyneri. 12x2,4m2 ebatı bir tır kasasının standart genişliğidir. Konteyner tır kasasından taşıma esnasın da dışarı çıkıntı yapmaz, böylece Türkiye'nin ve Dünya'nın herhangi bir noktasına trafik kurallarını ihlal etmeden çok rahatça portatif otomatik açılır cafe konteynerinizi taşıyabilirsiniz.
Sadece Cafe konteyneri olarak kullanmak zorunda da değilsiniz.

Fuar Konteyneri
Ürünlerinizi tanıtmak için bir standa ihtiyacınız var, ama her seferinde parçaları sökülüp fuar alanında tekrar tekrar montaj etmek siz hem zaman, hem de para kaybettirir. Otomatik açılır-kapanır fuar konteynerimiz sayesinde standınızı istediğiniz fuar alanına tır ile götürüp, forklift ile indirip bir iki tuşa basarak standınızı hazır hale getirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise söküp, toplamak zorunda kalmayacaksınız. Yine bir iki tuşa basıp konteynerinizin kapakları otomatik kapanır ve standınız kapalı ve taşınmaya hazır kapalı bir konteyner haline gelecektir.

Plaj, Konser Alanı Cafe Konteyneri
Sürekli değişik etkinlik alanlarında ve mevsime göre farklı noktalarda hizmet veren bir firmamısınız. İşte size harika bir çözüm. Cafe'nizi istediğiniz yere taşıyarak mevsimlik yada etkinlik süresinde satışlarınızı yapabileceksiniz. Kapalı hali olan 12x2,4m2 = 28,8m2 alanı açıldığında 60 m2'lere kadar çıkmakta ve böylece hem ürünlerinizi hazırlayıp satabileceğiniz bir mutfağınız olacak hem de müşterilerinizin oturabileceği masa alanları olacak.